Oldsmobile Delmont 1968 coupé 

Rok výroby:
1968

Výrobce:
Oldsmobile

Model:
Delmont

Najeto:
65000 mil

Převodovka:
Automatická

Motor:
V8 250HP 350  5700 ccm
Nabízím k prodeji Oldsmobile modelový ročník 1968 s motorem V8 5,7L 250HP ROCKET 350 řady 88 od Oldsmobilu. Za dlouhých 54 roků najezdil pouhých 65 tisíc mil. K vozidlu je původní technický průkaz , původní faktura a další historické dokumenty.


Video: https://www.youtube.com/watch?v=N6CgH6X0mYo


Karoserie:

Karoserie je v dobrém stavu. Auto je asi jednou lakované, barevný odstín zůstal původní. Chromy, lišty a doplňky jsou v dobrém stavu, pouze u zadního nárazníku je malá rez 3x5cm. Všechna skla jsou v naprostém pořádku a jsou lehce tónovaná . Podlaha vozidla je pevná a bez děr, rám je částečně orezlý, ale není shnilý, je taktéž bez děr. Na podvozku se olupuje černý nástřik, který na vozidlo aplikoval původní majitel v USA. Vinylová střecha je velmi zachovalá. Kufr je s kompletním příslušenstvím, původní rezervou i heverem. Na autě jsou originální plechové ráfky s kryty, pneu má vzorek 70%.


Interiér:

Interiér je v dobrém původním stavu bez poškození. Palubní deska je mimořádně zachovalá, stejně jako boční výplně i stropnice. Zelenkavé kožené polstrování je jako nové. Na lavici řidiče je pár trhlinek v prošívání od používání... kůže na hraně sedáku řidiče je nepatrně prasklá. Oprava by neměla být náročná, původní vinyl je v metráži stále k sehnání. Všechny budíky i ovladače jsou funkční.


Technický stav:

Olds šlape jak hodinky, startuje na první škrtnutí. 350 Rocket je dostatečně výkonný a auto je pěkně svižné. Automat řadí hladce. .

Designově zajímavý bezsloupkový hardtop, který zaujme netradiční kombinací. Atraktivní barevná kombinace, zachovalý stav a cena jsou ideální kombinací pro zájemce o prostorné dvoudveřové coupé v původním stavu.


Motor:

Originálně má být motor osazen 250HP ROCKET 350 V8 - 2 BARREL, ale v Oldsu je větší klín a 4 BARREL karburátor pro větší výkon motoru. Původní originál klín a 2komorový originální karburátor jsou k vozidlu vč. vzduch.filtru a mnoho dalších dílů. Oldsmobil má krásný čistý zvuk, který Vás dostane.....