Bazar vozidel

Mercury 1977
  

Prodám krásné Mercury Marquis Brougham , 4dveřový model, vyrobený 1977 , motor 400 Ford V8 s obsahem 6600ccm,
Původ vozidla Canada.
Mercury je v naprostém pořádku. Je bez zásahu kutila. Jede,řadí, brzdí.
Interiér je v látkovém zeleném provedení s koženým šitím a lemem okolo sedadel, vše bez závad.
Stropnice interieru střechy bude potřebovat malou opravu....cca 30cm se povolil šitý spoj, jinak krásná.
Podvozek je pevný absolutně bez koroze, karoserie je v pořádku, žádné bubliny ani rez. Lem blatníků a dutiny za kolama jsou absolutně v pořádku - čisté, neopravované.
Na autě je originální lak, nebylo nikdy stříkané ani opravované.
Skla jsou v pořádku.
Mercury je kompletní, jedná se o krásné auto.
Cena dohodou, levně na dotaz.
Další text a foto doplním později..
Pro více informací o stavu vozidla mě neváhejte kontaktovat na telefonu 733253937

Buick 1963

Buick Electra byla v 63 roce asi největším čtyřdveřovým hardtopem ve své době . Je taky jedním z posledních dinosaurů, na kterém je vidět mnoho chromových prvků a podélných lišt zakončující zadní části vozidla a světel, taky je hodně chromu okolo předních světel.
Electra 225 byla zakoupena nová v dealerství Herb Connolly Boston Buick. Ve státě Massachusetts se Electra pohybovala celých 51 let a v roce 2014 jsem ji koupil od Todda W.... z Boltonu, Massachusetts, United States. Auto má najeto 81 tisíc mil.
Motor...Buick Electra 225 z roku 1963 je osazena originálním motorem V8 s označením Wildcat 445 Nailhead s obsahem 6,6L 401 cu.i 4barrel.
Vozidlo je určené k drobné renovaci.
Pro více informací o stavu vozidla mě neváhejte kontaktovat na telefonu 733253937, rád Vám zodpovím veškeré dotazy.

Cadillac 1968

Nabízím k prodeji zajimavý Cadillac De Ville coupé z roku 1968 V8, 375 HORSE POWER objem 472 cu.in , 7,735 litru v hnědé barvě s najetýma 53,500 mílema. Cadi byl dovezen do České republiky v roce 2013 ze státu Ohio Beachwood USA
Karoserie s lehkou spodní rzí podvozku, prasklina na laku po předchozí opravě zadní pravé ploutve. Bude potřeba opravit korozi střechy pod vinilem u zadního okna na levé straně. Auto bylo v USA lakováno, lak je v původním barevném odstínu. Jinak je cadillac bez ostatního poškození. Ostatní plechy nejsou shnilé a jsou původní, rám a podvozek je ve velmi dobrém stavu a není shnilý. Jen lehká povrchová rez na spodní straně. Veškeré díly karoserie perfektně lícují a není potřeba žádné další větší opravy. Střecha je pokryta koženým čalouněným potahem. Skla jsou bez poškození a el. ovládaná, plně funkční. Chromy na vozidle jsou v 80% kondici, není potřeba extra opravy.
Interiér:....Vozidlo nabízí krásný hnědý interiér, který je kompletně v kůži. Tento interiér není poškozen a je v perfektním stavu vč. veškerých originálních doplňků z roku 1968. Sedadlo řidiče má 5cm trhlinku a dveře řidiče mají lehkou prasklinu koženého loketního madla. Podlahové koberce nejsou zničené ale je je potřeba vyčistit, jinak v dobrém stavu. Palubní deska neni zničená a veškeré palubní přístroje jsou bez poškození. Tento model je kompletně v elektrice.... krásný netknutý interiér bez větších prasklin a poškození.
Poznámka:
Motorová část je v původním stavu z USA. Po dobu pobytu v České republice nebylo do motorového prostoru zasahováno. Motor V8 7,0 cm.
Velmi zajímavé vozidlo svou velikostí a robůsností s obrovskou dvoumetrovou kapotou. Doporučuji.
Vozidlo je určené k renovaci.
Pro více informací o stavu vozidla mě neváhejte kontaktovat na telefonu 733253937